Ruutupaidat

Raportit 2011-2012

Päättäjäisten tunnelmaa

Räntäsateisena perjantaina 20.04 vietettiin päättäjäisiä yhteistyökumppanin tiloissa Kivihaassa. Paikalle oli siunaantunut parikymmentä futsalistia ja toimitsijaa. Tarjolla oli hyvää ruokaa ja juomaa sekä rentoa meininkiä.Viime vuoden tapaan liukuja pitkin pöytiä ei nähty, mutta muuten oli kyllä mukavaa. Keskustelua käytiin seuran asioista ja muista seuran asioista.

Palkintojakin kerettiin jakaa ja ne jakautuivat seuraavasti:

Pistepörssin voittaja, I-joukkue:  Tomislav Krstevski 35+16=51p.

Pistepörssin voittaja, II-joukkue: Lassi Mäkitalo 9+13=22p.

Paras maalintekijä, I-joukkue: Tomislav Krstevski 35 maalia.

Paras maalintekijä, II-joukkue: Tobias Lempiäinen 11 maalia.

Aktiivisin treenaaja: Tero Saarela 23/23.

Asennepalkinto: Armin Vrana

 

Onnea palkituille ja kiitos kaikille jotka olitte mukana.